بیوگرافی

من، برادرانم، پدرم و عمویم همگی از انجام کارهای فنی لذت میبریم! همگی از کودکی مهندس بوده ایم و اشتیاق و تبحر بالایی در خراب کردن وسایل سالم داشتیم! البته باید اعتراف کنم در کنار تبحر مذکور، بنده در ساختن  دستگاه های جدید که از ترکیب چند وسیله  ساخته میشد نبوغ خاصی را داشتم و از نوابغ دوره زمانی خود به حساب می آمدم ! 

به هر حال ما ده سالی است که تصمیم گرفتیم از خراب کردن وسایل سالم دست برداریم و به کسانی که در گذشته از همکاران ما و از جنس ما  بوده اند خدمت تامین کالا با  شرایط  مناسب را  ارائه دهیم.

اینجانب با  تحصیلات دانشگاهی در رشته برق و سابقه همکاری با برند های  مطرحی چون ABB , siemens, WEG, HYUNDAI  میباشم. سمت های مختلفی چون کارشناس فنی، مدیریت واحد طراحی و مهندسی، مدیریت پروژه، مدیریت واحد اتوماسیون و نهایتا مدیریت فروش در کارنامه 15 ساله تجارب کاری بنده در همکاری با نمایندگی های شرکت های مذکور میباشد.

کالاهای قابل ارائه در الکتروبازار شامل موارد ذیل میباشد

  • انواع اینورتر
  • سافت استارتر
  • انواع الکتروموتور
  • تجهیزات اتوماسیون صنعتی
  • اداوات تابلوی نظیر کلید، کنتاکتور و…
  • اداوات نورپردازی

چرا از ما بخرید!

تجارب و اعتقادات ما نشان میدهد هیج مجموعه و گروهی در طولانی مدت نمیتواند دوام بیاورد مگر اینکه بر پایه ی درستی و عدالت بنا شده باشد و منافع همه افراد مرتبط و درگیر را در نظر بگیرد از اینرو ما در فروش محصولات ارائه شده در الکتروبازار علی رغم تامین منافع مالی خود سه هدف ذیل را دنبال میکنیم تا از این قاعده مستثنی نباشیم

الف-فساد از عوامل اصلی در عقب افتادگی در هر مملکتی میباشد

تصمیم داریم سازکاری را تدارک ببینیم تا با استفاده از بستر سفارش گذاری آنلاین، امکان رهگیری شفاف سفارشات توسط مدیران و مسئولین محترم هر مجموعه  فراهم شود.

ب- فراهم نمودن شرایط  یکسان قیمتی برای مصرف کنندگان خرد کالا در مقایسه با مصرف کنندگان عمده:

 از آنجایی که از گذشته همیشه  امکان ارتباط با تولید کنندگان و  منابع دست اول کالا جهت دسترسی به قیمت رقابتی  و اطمینان از اصالت کالا یکی از دغدغه های مجموعه های مختلف در صنعت برق بوده از اینرو پایه گذاری مجموعه الکتروبازار بر این اساس استوار شده که تلاش نماید تا با استفاده از کانال های ارتباطی مستقیم و گسترده با  تولید کنندگان و تامین کنندگان اصلی  و کاهش تعداد واسطه ها بین مصرف و تولید   شرایط قیمتی نزدیکی را بین خریداران عمده و خرده کالا ایجاد نماید و از این طریق بتواند بستری را فراهم نماید تا  عامل  قیمت تمام شده (کالاهای مورد نیاز در تولید) در  رقابت بین مجموعه های کوچک و بزرگ کم رنگ شود و درعوض  دانش فنی و تخصص برتر معیار اصلی رقابت پذیری قرار گیرد .

ج- توجه به برآورده شدن نیازهای معنوی:

الکتروبازار درصدی از سود خالص خود را از فروش  به مجموعه های بهزیستی و حمایت از کودکان سرطانی اهدا میکند و تمامی پرسنل این شرکت و مشتریان خود را در این راستا سهیم میداند.