رله فیندر (FINDER)

فیلتر نمایش کالا براساس مشخصات نمایش همه 2 نتایج
تعداد پایه
ولتاژ تغذیه
شدت جریان
تعداد کنتاکت

9 مزیت رله فیندر آن را تبدیل به بهترین گزینه برای خرید میکند!

1. دارا بودن کلیه تائیدیه های معتبر جهانی مربوطه، رله فیندر را در بین رقبای خود منحصر به فرد  و بی نظیر کرده است.

2. سابقه بیش از 60 ساله تولید تخصصی رله فیندر و تایمر فیندر و بروزرسانی های مداوم این برند نشان از  پختگی کامل این سازنده در ارائه  محصولات بی نقض به بازار را دارد.

3. طراحی، تولید و ساخت رله فیندر، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در کشورهای اروپای غربی انجام میشود.

4. گذراندن 2 مرحله تست کیفی سخت گیرانه و دقیق در فرآیندنهایی تولید  تضمینی برای اطمینان مشتری از صحت عملکرد این محصول در حین کار میباشد.

5. فیندر تنها تولید کننده در این عرصه میباشد که از مواد thermosetting plastic در تولید رله استفاده می نماید که این امر هرچند باعث افزایش قیمت رله فیندر نشده اما  موجب ارتقائ سطح کیفی فیزیکی و ایزولاسیون بسیار مطلوب بین کنتاکت ها میشود.

6. انجام عملیات حرارتی در بخش تغذیه (مغناطیسی) رله فیندر جهت فراهم نمودن طول عمر بالا در فرآیند تولید این محصول در نظرگرفته شده است

7. در نظر گرفته شدن برخی تمهیدات ویژه جهت اجتناب از وقفه کاری در وقوع شوک های احتمالی الکتریکی از محاسن رله فیندر میباشد (مثل پیچیده شدن سیم بوبین روی پایه در رله های با تغذیه بالای 48 ولت

8. استفاده از روش لحیم الکتریکی در اتصالات ، موجب ارتقاء بسیار مطلوب سطح ایزولاسیون در بین کنتاکت های رله فیندر شده است.

9. نوآوری های خلاقانه یکی دیگر از دلایل استقبال مشتریان در استفاده از رله فیندر میباشد که از جمله میتوان به تولید سری 55.34 اشاره کرد که اولین رله 4 کنتاکت 7 آمپر با کوچکترین ابعاد است و یا تکنولوژی push in که موجب صرفه جویی در وقت شده است./ رفرنس

سابقه60 ساله رله فیندر

هدیه ویژه برای اولین خرید از مرکز پخش رله فیندر 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان مرکز پخش رله فیندر در لاله زار و کل کشور این محصول را توزیع مینمایم و مفتخریم به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم. جهت استفاده از این هدیه از طریق شماره های 02144482182 و 09011313705 و یا بخش  تماس با ما با کارشناسان الکتروبازار در ارتباط باشید.

جهت استفاده از هدیه تخفیف با کارشناسان الکتروبازار تماس بگیرید

term of use