اینورتر LS

جشنواره فروش ویژه اینورتر LS (ال اس)

اینورتر LS (ال اس) در مدل های مختلف H100, S100, IS7, IP5, IC5, IG5 و غیره تولید میشود که متناسب با کاربری مد نظر میتوان مدل متناسب را انتخاب و استفاده نمود.

جهت کسب مشاوره برای انتخاب و خرید انواع مدل های اینورتر LS (ال اس) میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در تماس باشید. off%

تماس با ما جهت خرید و استفاده از تخفیف جشنواره فروش

مشخصات اینورتر LS (ال اس)

انواع اینورتر LS (ال اس) بستگی به مدل، مشخصات مختلفی دارند. اما در اکثر آنها کلیه نیازمندهای متداول کاربری مربوطه دیده شده و بستگی به زمان طراحی امکانات به روز در آنها گنجانده شده است. این اینورترها ار رنج توانی 0.25 کیلووات تا 450 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت به بازار ارائه میشوند.

کاربری اینورتر LS (ال اس)

اینورتر LS (ال اس) میتواند در کاربری های مختلفی چون پمپ، فن، نوار نقاله، کمپرسور، آسیاب، سنگ شکلن، همزن، فرز، دستگاه تراش و بسیاری دیگر از کاربریها مورد استفاده قرار گیرد فقط لازم است که حین خرید به مدل متناسب با نیاز خود دقت کنید که دراین خصوص کارشناسان متخصص الکتروبازار میتوانند راهنمای شما باشند.

امکانات اینورتر LS (ال اس)

بسته به مدل اینورتر امکانات مختلفی به صورت استاندار و یا آپشن در نظر گرفته شده که با بررسی دقیق تر مدل های مختلف در ادامه با این امکانات میتوانید آشنا بشوید اما به صورت عمومی امکاناتی چون ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و … در همه مدل ها در نظر گرفته شده است.

انواع اینورتر LS (ال اس)

همانطور که قبلا نیز ذکر شد اینورترهای LS (ال اس)  تنوع بسیار بالایی در مدل های تولیدی دارند تا بسته به نیازهای متفاوت صنایع مختلف پاسخگو باشند همچنین یکی دیگر از دلایل تنوع بالا در اینورتر های ال اس بروزآوری مداوم این شرکت در محصولات خود میباشد جهت آشنایی و خرید انواع مدل های متداول  اینورتر LS در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

اینورتر LS مدل IG5A

رنج توانی 22∼0.75 کیلووات در کلاس های ولتاژی 400V سه فاز و 220V تک فاز، مناسب برای کاربری های عمومی ….

← اطلاعات بیشتر اینورتر ls مدل IG5

اینورتر LS مدل IC5

رنج توانی 2.2∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 220V تک فاز مناسب برای کاربری های نرمال و سبک ….

← اطلاعات بیشتر اینورتر ls مدل IC5

اینورتر ال اس مدل IS100

اینورتر LS مدل S100

سری جدید اینورتر ال اس با رنج توانی 75∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 400V، با امکانات جانبی گسترده و به روز مناسب برای هر دو نوع کاربری نرمال و سنگین ….

اینورتر LS مدل IS7

درایوی پیشرفته در رنج های توانی مختلف تا 350 کیلووات و کلاس ولتاژی 400V ، قابلیت ایجاد بیشینه مقدار گشتاور و دقت بالا با بهترین کارایی در کابریهای سنگین….

← اطلاعات بیشتر اینورتر ls مدل IS7

اینورتر LS مدل IP5A

مدل IP5 درایو ال اس با رنج توانی وسیع تا 450 کیلووات در کلاس ولتاژی 400V سه فاز عرضه میشود و مناسب برای کاربری فن و پمپ میباشد ….

← اطلاعات بیشتر اینورتر ls مدل IP5A

اینورتر LS مدل H100

سری جدید اینورترهای ال اس با رنج توانی 90∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 400V سه فاز، با امکانات متنوع و به روز برای کاربریهای پمپ، فن و انتقال سیالات میباشد ….

← اطلاعات بیشتر اینورتر ls مدل H100

هفت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

فرق اینورتر و درایو چیست ؟

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت و دیگری داشته باشند.

مزایای استفاده از اینورتر جهت کنترل دور موتور چیست ؟
 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
نکاتی که باید در انتخاب اینورتر LS مورد توجه قرار گیرند کدامند ؟
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
کاربریهای نرمال (سبک) یا سنگین کدامند ؟
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

چگونه میتوان از مدل های مختلف اینورتر ls، مدل متناسب با نیاز خود انتخاب کرد ؟

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل های IC5, IG5 و S100 متداول ترین مدل های مورد استفاده از اینورترهای LS میباشند. اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر ال اس  در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی الکتروبازار استفاده نمایید.

قیمت اینورتر ls نسبت به سایر برندها چگونه است ؟

به طور کلی میتوان گفت قیمت برندهای آسیایی غیر چینی تقریبا” هم سطح میباشند و قیمت اینورتر ls هم پایین تر برندهای اروپایی و هم سطح برندهای آسیایی میباشد.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید اینورتر LS (ال اس) از الکتروبازار 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان توزیع کننده عمده اینورتر LS (ال اس) در لاله زار تهران و کل کشور مفتخریم در جشنواره فروش ویژه به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات اینورتر LS (ال اس) درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب اینورتر مورد نیاز و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های تماس 46012980-021 و 09011313705 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use